Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 2

 

LIGA SEZON 2019 / 2020

RUNDA 1   |   RUNDA 2   |   RUNDA 3   |   RUNDA 4

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w lidze tenisowej ORTE.

Firma ORTE ufundowała puchary i nagrody

dla dwóch pierwszych zawodników po każdej rundzie w każdej grupie.

Koszt meczu 28 zł/ h /osoba, do rozegrania 16 meczy do 30 kwietnia 2020 r.

 

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska   |      GRUPA czarna  

REGULAMIN

 

 GRUPA zielona

  gr. zielona R-II  Kucharski   Czuraj   Laskowski   Kowalski   Filochowski 

Piotr

Kucharski 

          
           

Grzegorz

Czuraj 

          
           

 Piotr

Laskowski

          
           

Grzegorz

Kowalski 

          
           

Maciej

Filochowski 

          
           

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
 Piotr Kucharski        
 Grzegorz Czuraj         
 Piotr Laskowski        
 Grzegorz Kowalski         
 Maciej Filochowski        

 Mecze do rozegrania:

T-12 Kucharski-Filochowski ; Laskowski-Kowalski

T-13 Czuraj-Filochowski      ; Kucharski-Kowalski

T-14 Czuraj-Kowalski          ; Kucharski-Laskowski

T-15 Czuraj-Laskowski        ; Kowalski-Filochowski

T-16 Laskowski-Filochowski ; Kucharski-Czuraj

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska

gr niebieska R-II  Szołtych  Górski   Włodarczyk   Grześkowiak   Rogiewicz 

Miłosz

Szołtys 

          
           

Krzysztof

Górski 

          
           

Wiesław

Włodarczyk

          
           

Artur

Grześkowiak 

          
           

Igor

Rogiewicz 

          
           

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
 Miłosz Szołtys        
 Krzysztof Górski         
 Wisław Włodarczyk         
 Arur Grześkowiak        
 Igor Rogiewicz        

Mecze do rozegrania:

T-12 Szołtys-Rogiewicz    ; Włodarczyk-Grześkowiak

T-13 Szołtys-Grześkowiak ; Górski-Rogiewicz

T-14 Szołtys-Włodarczyk  ; Górski-Grześkowiak

T-15 Górski-Włodarczyk   ; Grześkowiak-Rogiewicz

T-16 Szołtys-Górski         ; Włodarczyk-Rogiewicz

 

 

 GRUPA czarna  

 gr.czarna R-II

Chadryś  Pytel  Wójcik Engel  Rusak   Tkaczuk 

Paweł

Chadryś 

  

 

 

 

 

 

             

 

Marcin

Pytel

 

          
             

 

Robert

Wójcik

            
             

 

Maciej

Engel

   

 

      
             

 Łukasz

Rusak

          

 

             

 

Michał

Tkaczuk

         
           

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
Paweł Chadryś        
Marcin Pytel        
Robert Wójcik        
Maciej Engel        
Łukasz Rusak        
Michał Tkaczuk        

Mecze do rozegrania:

T-12 Chadryś-Pytel ; Wójcik-Rusak ; Engel-Tkaczuk

T-13 Chadryś-Rusak ; Wójcik-Engel ; Tkaczuk-Pytel

T-14 Chadryś-Tkaczuk ; Wójcik-Pytel ; Engel-Rusak

T-15 Chadryś-Engel ; Wójcik-Tkaczuk ; Rusak-Pytel

T-16 Chadryś-Wójcik ; Tkaczuk-Rusak ; Engel-Pytel

 

 

 Regulamin Ligi Tenisowej ORTE na Kortach Brwinów sezon zima 2019/2020

  1. Organizatorem Ligi jest SNTC tennis club Brwinów.

  2. Wszystkie  mecz muszą być rozgrywana na kortach klubu SNTC Brwinów.

  3. Liga  jest  stworzona  dla tenisistów  amatorów,  którzy  przydzieleni zostaną do oddzielnych 5-cio osobowych lub 6-ci osobowych grup.

  4. Dnia 12.11.2019 odbędzie  się  przydział  do  grup  i  zostanie  ustalony  kalendarz spotkań grupowych z podziałem kto z kim gra w danym tygodniu.

  5. Rozgrywki trwają od 14.10.2019 do 30.04.2020 podzielone są na 4 rundy:

    • runda 1 od 14.11.2019 do 15.12.2019

    • runda 2 od 16.12.2019 do 26.01.2020

    • runda 3 od 27.01.2020 do 01.03.2020

    • runda 4 od 02.03.2020 do 12.04.2020

  6. Opłaty:

    • wpisowe 100 zł za udział w lidze płatne do dnia losowania

    • opłata  za  kort 56 zł/h meczu gracze ponoszą proporcjonalnie

    • całą opłatę za kort ponosi uczestnik oddający mecz walkowerem

  7. Punktacja:

    • zwycięstwo – 2 punkty

    • przegrana lub krecz – 1 punkt

    • walkower – 0 puntów (wynik 0:6)

  8. Mecze  będą rozgrywane:

    • systemem każdy z każdym w grupie

    • w grupie najwyższej do wygranych dwóch setów (trzeci set tie-brek)

    • pozostałe grupy jeden set , przy stanie 6:6 tie-brek do 7 punktów

    • jeden mecz w tygodniu w rundzie

    • tydzień  rozegrania  meczu  podaje  klub,  gracze  ustalają  dzień  i  godzinę, zgłaszając termin do recepcji klubu

    • brak ustalenia terminu przez graczy skutkuje ustaleniem terminu przez klub, na niedzielę godz.10.00 lub 11.00 w wyznaczonym tygodniu meczu.

    • bez udziału sędziego i własnymi piłkami uczestników

    • w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut lub odwołania meczu w tym samym dniu przysługuje drugiemu uczestnikowi walkower

    • kreczujący zawodnik zachowuje ilość wygranych gemów oraz 1 punkt

  9. Zasady ustalenia kolejności w grupach:

    • ilość punktów

    • stosunek wygranych do przegranych gemów lub setów

    • bezpośredni mecz

  10. Dwóch  pierwszych  uczestników  grupy  awansuje  do  wyższej  grupy  (z  wyjątkiem najwyższej) dwóch  ostatnich  spada  do niższej  grupy.  

  11. Uczestnik  bierze  udział  w  rozgrywkach  na  własne  ryzyko  i  odpowiedzialność, przyjmuje do wiadomości niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.

  12. Interpretacja  regulaminu oraz rozstrzyganie sporów należy do organizatora.