Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 1

 

LIGA SEZON 2019 / 2020

RUNDA 1   |   RUNDA 2   |   RUNDA 3   |   RUNDA 4

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w lidze tenisowej ORTE.

Firma ORTE ufundowała puchary i nagrody

dla dwóch pierwszych zawodników po każdej rundzie w każdej grupie.

Koszt meczu 28 zł/ h /osoba, do rozegrania 16 meczy do 30 kwietnia 2020 r.

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska    |    GRUPA czarna  | 

REGULAMIN

 

 

 GRUPA zielona Runda I - 2019/2020

 Gr. zielona R1 Kucharski  Czuraj Laskowski Szołtys Górski 

Piotr

Kucharski 

    

2:0

28-11-19 

 2:0

13-01-19 

 
           

 Grzegorz

Czuraj

    

 2:0

31-12-19

   
           

Piotr

Laskowski 

0:2

28-11-19 

0:2

31-12-19 

      
           

Miłosz

Szołtys 

0:2

13-01-20 

        
           

Krzysztof

Górski 

          
           

 

  imię / nazwisko punkty        

sety

wygrane

sety

przegrane

       miejsce
 Piotr Kucharski 4 4 0 1
Grzegorz Czuraj  2 2 0 2
Piotr Laskowski  2 0 4 3
Miłosz Szołtys  1 0 2 4
Krzysztof Górski         

 

Mecze do rozegrania:

T-47 Kucharski-Górski;     Laskowski-Szołtys

T-48 Czuraj-Górski;          T-49 Czuraj-Szołtys

T-50 Szołtys-Górski

T-51 Kucharski-Czuraj;      Laskowski-Górski

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska Runda I -2019/2020

Gr. niebieska R 1   Kowalski  Filochowski  Włodarczyk  Chadryś  Pytel 

Grzegorz

Kowalski 

    

6:2

4-12-19 

6-1

25-11-19 

6-1

24-11-19

           

 Maciej

Filochowski

    

6:2

21-01-0 

6:3

7-12-19 

6:1

01-12-19 

           

Wiesław

Włodarczyk 

 2:6

4-12-19

 2:6

21-01-20

  

 6-3

21-11-19

6:3

05-01-20 

           

Paweł

Chadryś 

1-6

25-11-19 

 3:6

7-12-19

3-6

21-11-19 

  

6:2

21-12-19 

           

Marcin

Pytel 

 1-6

24-11-19

1:6

01-12-19 

3:6

5-01-20 

2:6

21-12-19 

  
           

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
Grzegorz Kowalski 6 18 4 1
Maciej Filochowski  6 18 6 2
Wiesław Włodarczyk  6 16 18 3
Paweł Chadryś  5  13 20 4
Marcin Pytel  4  7 24 5

 

Mecze do rozegrania:

T-51 Kowalski-Filochowski; 


miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

  GRUPA czarna  Runda I - 2019/2020

 Gr.czarna R 1

Jedynak Wójcik Engel Grześkowiak Rusak Rogiewicz

Jacek

Jedynak 

  

 

 

 

 

6-3

23-11-19 

             

Robert

Wójcik

 

          
             

 Maciej

Engel

      

walkower

0:6 

   
             

Artur

Grześkowiak 

   

 walkower

6-0

      
             

 Łukasz

Rusak

          

 

             

Igor

Rogiewicz

3-6

23-11-19

       
           

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
Jacek Jedynak 2 6 3 2
Robert Wójcik        
Maciej Engel 0  0 6  
Artur Grześkowiak 2  6  0 1
Łukasz Rusak        
Igor Rogiewicz 1 3 6 3

 

Mecze do rozegrania:

T-47 Wójcik-Rusak;

T-48 Jedynak-Rusak; Wójcik-Engel; Grześkowiak-Rogiewicz

T-49 Jedynak-Grześkowiak; Wójcik-Rogiewicz; Engel-Rusak

T-50 Jedynak-Engel; Wójcik-Grześkowiak; Rusak-Rogiewicz

T-51 Jedynak-Wójcik; Grześkowiak-Rusak; Engel-Rogiewicz

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans  / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - 5 - 6 - pozostaje  

 

  Regulamin Ligi Tenisowej ORTE na Kortach Brwinów sezon zima 2019/2020

  1. Organizatorem Ligi jest SNTC tennis club Brwinów.

  2. Wszystkie  mecz muszą być rozgrywana na kortach klubu SNTC Brwinów.

  3. Liga  jest  stworzona  dla tenisistów  amatorów,  którzy  przydzieleni zostaną do oddzielnych 5-cio osobowych lub 6-ci osobowych grup.

  4. Dnia 12.11.2019 odbędzie  się  przydział  do  grup  i  zostanie  ustalony  kalendarz spotkań grupowych z podziałem kto z kim gra w danym tygodniu.

  5. Rozgrywki trwają od 14.10.2019 do 30.04.2020 podzielone są na 4 rundy:

    • runda 1 od 14.11.2019 do 15.12.2019

    • runda 2 od 16.12.2019 do 26.01.2020

    • runda 3 od 27.01.2020 do 01.03.2020

    • runda 4 od 02.03.2020 do 12.04.2020

  6. Opłaty:

    • wpisowe 100 zł za udział w lidze płatne do dnia losowania

    • opłata  za  kort 56 zł/h meczu gracze ponoszą proporcjonalnie

    • całą opłatę za kort ponosi uczestnik oddający mecz walkowerem

  7. Punktacja:

    • zwycięstwo – 2 punkty

    • przegrana lub krecz – 1 punkt

    • walkower – 0 puntów (wynik 0:6)

  8. Mecze  będą rozgrywane:

    • systemem każdy z każdym w grupie

    • w grupie najwyższej do wygranych dwóch setów (trzeci set tie-brek)

    • pozostałe grupy jeden set , przy stanie 6:6 tie-brek do 7 punktów

    • jeden mecz w tygodniu w rundzie

    • tydzień  rozegrania  meczu  podaje  klub,  gracze  ustalają  dzień  i  godzinę, zgłaszając termin do recepcji klubu

    • brak ustalenia terminu przez graczy skutkuje ustaleniem terminu przez klub, na niedzielę godz.10.00 lub 11.00 w wyznaczonym tygodniu meczu.

    • bez udziału sędziego i własnymi piłkami uczestników

    • w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut lub odwołania meczu w tym samym dniu przysługuje drugiemu uczestnikowi walkower

    • kreczujący zawodnik zachowuje ilość wygranych gemów oraz 1 punkt

  9. Zasady ustalenia kolejności w grupach:

    • ilość punktów

    • stosunek wygranych do przegranych gemów lub setów

    • bezpośredni mecz

  10. Dwóch  pierwszych  uczestników  grupy  awansuje  do  wyższej  grupy  (z  wyjątkiem najwyższej) dwóch  ostatnich  spada  do niższej  grupy.  

  11. Uczestnik  bierze  udział  w  rozgrywkach  na  własne  ryzyko  i  odpowiedzialność, przyjmuje do wiadomości niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.

  12. Interpretacja  regulaminu oraz rozstrzyganie sporów należy do organizatora.