Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 3

 

LIGA SEZON 2018 / 2019

RUNDA 1   |   RUNDA 2   |   RUNDA 3   |   RUNDA 4

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w wewnętrznej lidze.

Uczestnicy o podobnych umiejętnościach grają w swoich grupach.

Zwycięzcy grupy awansują do wyższej grupy. Koszt meczu 25 zł/h/osoba.

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska     |    GRUPA czerwona   |

  |   REGULAMIN

miejsca 1 - awans; miejsce 2 - awans; miejsce 3 - pozostaje; miejsce 4 - spadek; miejsce 5 - spadek; 

 

 GRUPA zielona - R III 2018/2019

runda 3   Czuraj   Kucharski   Kowalski   Laskowski   Filochowski 

 Grzegorz

Czuraj

  

wynik

 0:2

2-04-19

wynik

2:0

23-03-19 

wynik

 0:2

10-03-19

wynik

 2:0

9-03-19

  ---------------- ------------ ---------- ----------- ------------

Piotr

Kucharski 

wynik

 2:0

2-04-19

  

wynik

2:0

24-03-19 

wynik

2:0

31-03-19 

wynik

2:0

4-04-19 

  ----------------  ------------- ----------- ------------ -----------

Grzegorz

Kowalski 

wynik

 0:2

23-03-19

wynik

0:2

24-03-19 

  

wynik

 

wynik

 1:2

10-04-19 

  ---------------- ------------ ------------- ---------- -------------

Piotr

Laskowski 

wynik

2:0

10-03-19 

wynik

 0:2

31-03-19

wynik

 

  

wynik

 2:1

6-04-19

  ---------------- ------------ ----------- ----------- ------------

Maciej

Filochowski 

wynik

 0:2

9-03-19

wynik

0:2

4-04-19 

wynik

2:1

10-04-19 

wynik

1:2

6-04-19 

  
  ---------------  ----------- ---------- ---------- ---------

 

  imię / nazwisko  punkty        

Sety

wygrane

Sety

przegrane

       miejsce
 G. Czuraj 6 4 4 2
 P. Kucharski 8 8 0 1
 G. Kowalski 3 1 6 5
 P. Laskowski 5 4 3 3
 M. Filochowski 5 3 7 4

 Mecze:

tydzień 10: Czuraj-Filochowski ; Kowalski-Laskowski

tydzień 11: Czuraj-Laskowski ; Kucharski-Filochowski

tydzień 12 : Czuraj-Kowalski ; Kucharski-Laskowski

tydzień 13 : Kucharski-Kowalski ; Laskowski-Filochowski

tydzień 14 : Czuraj-Kucharski ; Kowalski-Filochowski

 

miejsce 1 - pozostaje / miejsce 2 - pozostaje / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska - R III 2018/2019

runda 3 Górski   Krygier Jedynak   Szołtys  Engel

Krzysztof

Górski 

  

wynik

 7:6

6-04-19

wynik

 

wynik

 

wynik

 6:1

8-04-19

  -------------- -------------- ------------ ------------ ----------

 Patryk

Krygier

wynik

6:7

6-04-19 

  

wynik

2:6

17-03-19 

wynik

 6:7

31-03-19

wynik

5:7

18-04-19 

  ------------ -------------- ------------- ------------ ----------

 Jacek

Jedynak

wynik

 

wynik

 6:2

17-03-19

  

wynik

 1:6

24-03-19

wynik

 

  ------------- ------------ ------------ ------------- -------------

 Miłosz

Szołtys

wynik

 

wynik

7:6

31-03-19  

wynik

6:1

24-03-19 

  

wynik

 6:3

7-03-19

  ------------- ------------ ------------ ------------ ----------

 Maciej

Engel

wynik

1:6

8-04-19 

wynik

 7:5

18-04-19

wynik

 

wynik

3:6

7-03-19 

  
  ------------- ------------ ----------- ------------ -----------

 

  imię / nazwisko punkty        

sety

wygrane

sety

przegrane

       miejsce
 K. Górski 4 13 7 2
 P. Krygier 4 19 27 4
 J. Jedynak 3 7 8 5
 M. Szołtys 6 19 10 1
 M. Engel 4 11 17 3

Mecze:

tydzień 10 : Górski-Engel ; Jedynak-Szołtys

tydzień 11 : Górski-Szołtys ; Krygier-Engel

tydzień 12 : Górski-Jedynak ; KrtygierSzołtys

Tydzień 13 : Krygier-Jedynak ; Szołtys-Engel

tydzień 14 : Górski-Krygier ; Jedynak-Engel

 


miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA czerwona - R III  2018 /2019

  runda 3 

Rusak  Ignatiuk  Pytel   Włodarczyk  Chadryś 

Łukasz

Rusak 

  

wynik

 

wynik

  

wynik

0:6

walkower

wynik

 

   ------------- ------------- ------------- ------------ ------------

Jarosław

Ignatiuk 

wynik

 

  

wynik

  

wynik

 

wynik

 

  ------------ ------------ ------------ ------------ -----------

Marcin

Pytel 

wynik

 

wynik

 

  

wynik

2:6

13-03-19 

wynik

3:6

6-04-19  

  ----------- ------------- ------------- ------------ -------------

Wiesław

Włodarczyk 

wynik

 6:0

walkower

wynik

 

wynik

6:2

13-03-19 

  

wynik

4:6

30-03-19 

  ------------- ------------ ----------- ------------ ------------

 Paweł

Chadryś

wynik

 

wynik

 

wynik

6:3

6-04-19 

wynik

6:4

30-03-19  

  
   ------------ ------------ ----------- ----------- -----------

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
 Ł. Rusak 0 0 6  
 J. Ignatiuk        
M. Pytel  2 5 12 3
W.Włodarczyk 5 16 8 1
P. Chadryś 4 12 7 2

Mecze:

tydzień 10 : Rusak-Chadryś ; Pytel-Włodarczyk

tydzień 11 : Rusak-Włodarczyk ; Ignatiuk-Chadryś

tydzień 12 : Rusak-Pytel ; Ignatiuk-Włodarczyk

tydzień 13 : Ignatiuk-Pytel ; Włodarczyk-Chadryś

tydzień 14 : Rusak-Ignatiuk ; Pytel-Chadryś

 


miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - pozostaje / miejsce 5 - pozostaje 

 

  Regulamin Ligi Tenisowej SNTC Brwinów sezon zima 2018/2019

  1. Organizatorem Ligi jest SNTC tennis club Brwinów.
  2. Wszystkie  mecz muszą być rozgrywana na kortach klubu SNTC Brwinów.
  3. Liga  jest  stworzona  dla tenisistów  amatorów,  którzy  przydzieleni zostaną do oddzielnych 5-cio osobowych grup.
  4. Dnia 08.11.2018 odbędzie  się  przydział  do  grup  i  zostanie  ustalony  kalendarz spotkań grupowych z podziałem kto z kim gra w danym tygodniu.
  5. Rozgrywki trwają od 10.11.2018 do 28.04.2018 podzielone są na 4 rundy:
    • runda 1 od 10.11.2018 do 16.12.2018
    • runda 2 od 17.12.2018 do 27.01.2019
    • runda 3 od 11.02.2019 do 17.03.2019
    • runda 4 od 18.03.2019 do 28.04.2019
  6. Opłaty:
    • wpisowe 100 zł za udział w lidze 
    • opłata za kort 50 zł/h meczu gracze ponoszą proporcjonalnie
  7. Punktacja:
    • zwycięstwo – 2 punkty
    • przegrana lub krecz – 1 punkt
    • walkower – 0 puntów (wynik 0:6)
  8. Mecze  będą rozgrywane:
    • systemem każdy z każdym w grupie
    • w grupie najwyższej do wygranych dwóch setów (trzeci set tie-brek)
    • pozostałe grupy jeden set , przy stanie 6:6 tie-brek do 7 punktów
    • jeden mecz w tygodniu w rundzie
    • tydzień  rozegrania  meczu  podaje  klub,  gracze  ustalają  dzień  i  godzinę, zgłaszając termin do recepcji klubu
    • brak ustalenia terminu przez graczy skutkuje ustaleniem terminu przez klub, na niedzielę godz.10.00 lub 11.00 w wyznaczonym tygodniu meczu.
    • bez udziału sędziego i własnymi piłkami uczestników
    • w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut lub odwołania meczu w tym samym dniu przysługuje drugiemu uczestnikowi walkower
    • kreczujący zawodnik zachowuje ilość wygranych gemów oraz 1 punkt
  9. Zasady ustalenia kolejności w grupach:
    • ilość punktów
    • stosunek wygranych do przegranych gemów lub setów
    • bezpośredni mecz
  10. Dwóch  pierwszych  uczestników  grupy  awansuje  do  wyższej  grupy  (z  wyjątkiem najwyższej) dwóch  ostatnich  spada  do niższej  grupy.  
  11. Uczestnik  bierze  udział  w  rozgrywkach  na  własne  ryzyko  i  odpowiedzialność, przyjmuje do wiadomości niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.
  12. Interpretacja  regulaminu oraz rozstrzyganie sporów należy do organizatora.