Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 2

 

LIGA SEZON 2018 / 2019

RUNDA 1   |   RUNDA 2   |   RUNDA 3   |   RUNDA 4

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w wewnętrznej lidze.

Zwycięzcy grupy awansują do wyższej grup. Koszt meczu 25 zł/h/osoba

Zapraszamy zawodników - pozostało jedno miejsce wolno

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska    |    GRUPA czerwona   |  

REGULAMIN

miejsca 1 - awans; miejsce 2-awans; miejsce 3-pozostaje; miejsce 4-spadek; miejsce 5-spadek

 

 GRUPA zielona R II 2018/2019

    Kucharski  Czuraj   Górski  Kowalski    Krygier  

 Piotr

Kucharski

  

wynik

 

wynik

2:1

24-02-19 

wynik

2:0

22-01-19 

wynik

 2:0

19-01-19

   ---------  ---------  --------- ---------  --------- 

Grzegorz

Czuraj 

wynik 

 

  

wynik

 2:0

4-03-19

wynik

2-0

16-02-19 

wynik

2:0

2-03-19 

  ---------  --------- ---------  ---------  --------- 

 Krzysztof

Górski

wynik

1:2

24-02-19 

wynik

0:2

4-03-19 

  

wynik

1:2

1-03-19 

wynik 

 2:0

26-02-19

  ---------  ---------  ---------   --------- --------- 

Grzegorz

Kowalski

wynik

 0:2

22-01-19

wynik

 0-2

16-02-19

wynik

2:1

1-03-19 

  

wynik

 2:0

23-02-19

   --------- ----------  ---------  ----------  -------- 

 Patryk

Krygier

wynik

0:2

19-01-19 

wynik

 0:2

2-03-19

wynik

 0:2

26-02-19

wynik 

 0:2

23-02-19

  
   --------- ---------  ---------   ---------- --------- 

 

   Zawodnik   punkty        

 sety wygrane 

 sety przegrane 

        miejsce 
 P. Kucharski 6  6 1 2
 G. Czuraj 6  6 0 1
 K. Górski 5  4 6 4
 G. Kowalski 6  4 5 3
 P. Krygier 4  0 8 5

Mecze:  tydzień 2  Kucharski- Krygier ; Górski- Kowalski

            tydzień 3  Kucharski- Kowalski ; Czuraj- Krygier

            tydzień 4  Kucharski- Górski ; Czuraj- Kowalski

            tydzień 5  Czuraj- Górski ; Krygier- Kowalski

            tydzień 7  Kucharski- Czuraj ; Krygier- Górski

 

miejsce 1 - pozostaje / miejsce 2 - pozostaje / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska R II 2018/2019

  Jedynak  Filochowski   Ignatiuk   Laskowski    Rusak 

Jacek

Jedynak

  

wynik

 6:7

21-02-19

wynik

 6:2

22-01-19

wynik 

 2:6

25-01-19

wynik

6:1

15-01-19 

  ----------  -----------  ---------  ----------- --------- 

Maciej

Filochowski 

wynik 

7:6

21-02-19

  

wynik

6:2

24-02-19

wynik 

wynik 

6:1

20-01-19

  -----------  ---------   ---------  ----------  ---------

Jarosław

Ignatiuk

wynik

2:6

22-01-19 

wynik 

 

  

wynik

1:6

11-01-19

wynik 

3:6

22-02-19 

   ---------  ---------  -----------  ----------- --------- 

Piotr

Laskowski

wynik

6:2

25-01-19 

wynik 

 2:6

24-02-19

wynik

6:1

11-01-19 

  

wynik

 6:3

31-01-19

  -----------  --------   ----------  ----------  ---------

 Łukasz

Rusak

wynik

1:6

15-01-19 

wynik

1:6

20-01-19 

wynik

 6:3

22-02-19

wynik

3:6

31-01-19 

  
  ----------   --------- -----------  ----------  ------------ 

 

  zawodnik punkty     

gemy wygrane 

gemy przegrane 

       miejsce
 J. Jedynak 6 20 16 3
 M. Filochowski  6 19 9 2
 J. Ignatiuk 3 6 18 5
 P. Laskowski 7 20 12 1
 Ł. Rusak 5 11 21 4

 Mecze:    tydzień 2   Jedynak- Rusak ; Ignatiuk- Laskowski

              tydzień 3   Jedynak- Laskowski ; Filochowski- Rusak

              tydzień 4   Jedynak- Ignatiuk ; Filochowski- Laskowski

              tydzień 5   Filochowski- Ignatiuk ; Laskowski- Rusak

              tydzień 7  Jedynak- Filochowski ; Ignatiuk- Rusak

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA czerwona R II 2018/2019

 

 Engel   Włodarczyk   Chadryś  Pytel   Szołtys 

 Maciej

Engel

  

wynik

 6-0

15-02-19

wynik

 6:1

24-01-19 

wynik

  6-3

13-02-19

wynik

 2-6

08-02-19 

   ----------- -----------  ---------  ---------  -------- 

 Wiesław

Włodarczyk

wynik

0-6

15-02-19 

  

wynik

  6-2

10-02-19

wynik

4-6

09-02-19 

wynik

 0-6

09-02-19

   ---------- --------  --------  ---------  -------- 

Paweł

Chadryś

wynik

1:6

24-01-19 

wynik

2-6

16-02-19 

  

wynik

6:4

02-02-19 

wynik

 0-6

17-02-19

   ----------- ---------  ------------  ---------  --------- 

Marcin

Pytel

wynik

3-6

13-02-19 

wynik

6-4

09-02-19 

wynik

 4:6

02-02-19

  

wynik

1-6

15-02-19 

  ------------  ---------   ------------ ----------  ---------- 

 Miłosz

Szołtys

wynik

 6-2

08-02-19

wynik

6-0

 09-02-19

wynik

 6-0

17-02-19

wynik

6-1

15-02-19 

  
   ------------  --------- ------------  ---------- 

--------- 

 

   zawodnik   punkty     

 gemy wygrane 

 gemy przegrane 

      miejsce 
 M. Engel 7  20 10  2
 W. Włodarczyk  5  10 20  4
 P. Chadryś 5   9 22  5
 M. Pytel  5  14 22  3
 M. Szołtys 8  24  3  1

 Mecze:   tydzień 2  Engel- Szołtys ; Chadryś - Pytel

              tydzień 3  Engel- Pytel ; Włodarczyk- Szołtys

              tydzień 4  Engel- Chadryś ; Włodarczyk- Pytel

              tydzień 5  Włodarczyk- Chadryś ; Pytel- Szołtys

              tydzień 7  Engel- Włodarczyk ; Chadryś - Szołtys

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - pozostaje / miejsce 5 - pozostaje