Wydarzenia z życia SNTC

Mikstowy Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Brwinowa

Z okazji 15-lecia Kortów Tenisowych w Brwinowie w dniu 18 maja 2019 roku odbył sie mikstowy turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy Brwinów.

W turnieju wzieło udział 12 par mieszanych z Brwinowa, Milanówka, Podkowy Leśnej, Strzeniówki, Komorowa, Pęcic, Pruszkowa, Grodziska Maz, Żyrardowa , Płochocina, Józefowa i Warszawy.

Inaugracja turnieju odbyła się w obecności Z-cy Burmistrza Gminy Brwinów Jerzego Wysockiego i członków Zarządu Klubu SNTC Brwinów. Zgodnie z tradycją Panie losowały swoich partnerów mikstowych.

Walka na korcie była zacięta do samego finału. W finale para Marta Szybalska i Marek Cybulski pokonała parę Karolina Pokorowa i Grzegorz Kowalski 6:3.

Finaliści otrzymali puchary oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Gminy Brwinów Arkadiusza Kosińskiego.

Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera i pyszne jedzenie a wszystkie Panie otrzymały róże.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach organizowanych przez Klub SNTC Brwinów.

 

                      SNTC Tennis Club Brwinów.

...

Wycieczka tenisowa ,, Dzieciaki do rakiet”

w Klubie SNTC Brwinów

W dniach 8-18 grudnia 2017 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 2 w Brwinowie wzięli udział w bezpłatnych zajęciach tenisowych w Klubie Tenisowym SNTC Brwinów. Podczas 1,5 godzinnej wycieczki dzieci spróbowały swoich sił w tenisie, miały możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowo- edukacyjnych a przede wszystkim świetnie się bawiły.

Program sportowo-dydaktyczny został przygotowany przez kadrę trenerską Klubu w ramach, którego dzieci poznały techniki gry w tenisa, zasady bezpieczeństwa obowiązujące na kortach, miały okazję zobaczyć różne nawierzchnie tenisowe a w tym jedyne w Polsce korty o nawierzchni Cannada Tenn. Podczas krótkiego warsztatu poświęconego historii tenisa dzieci zapoznały się ze zdjęciami z autografami najwybitniejszych tenisistów.

Celem programu było zachęcenie do rozpoczęcia przygody z tenisem oraz budowanie postawy do dalszej nauki. W wycieczkach uczestniczyło 216 dzieci z 13 klas. Każde dziecko otrzymało drobny upominek.

 

Dziękujemy i zapraszamy do rakiet.