Promocje na kortach w Brwinowie

OBÓZ TENISOWO- SPORTOWY - OLECKO 2019

  

Charakterystyka obozu

 

Obozy tenisowo- sportowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat organizowane w miejscowości Olecko, od wielu lat cieszą się dużą popularnością i przyciągają rzeszę młodych pasjonatów tenisa i sportu. Na naszym obozie trenerzy pracują z dziećmi do lat 10 na podstawie programu TENIS10. Jest to związane z przystąpieniem naszego klubu do programy Play & Stay.

Nad bezpieczeństwem uczestników obozu czuwa wykwalifikowana kadra trenersko- pedagogiczna.

Nasz obóz tenisowo- sportowy, to niezapomniane magiczne wakacje, złota opalenizna i przyjaźnie na wiele lat.

 

Dla kogo

 

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży, których pasją jest tenis i aktywne spędzanie czasu wolnego. Proponowana przez nas ilość zajęć tenisa oraz dodatkowe atrakcje sportowe tj.: kajaki, rowery, zajęcia na basenie , gry sportowo-rekreacyjne, ścianka wspinaczkowa , piłka nożna, gry terenowe, park linowy, safari, a od tego roku zajęcia z ekologii stanowią dużą atrakcję dla uczestników. W przypadku złej pogody, zajęcia sportowe odbywają się na nowoczesnej hali MOSiRU.

 

Aspekt pedagogiczny

 

W związku z tym, że jesteśmy nie tylko trenerami, ale również pedagogami, nasze podejście do każdego dziecka ma charakter podmiotowy i wychowawczy.

 

Miejscowość

 

Olecko leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Na rzeźbę terenu największy wpływ miały zlodowacenia, w efekcie czego charakteryzuje się on bardzo urozmaiconą rzeźbą. Obszar jest pagórkowaty – wzniesienia sięgają od 121 m npm.

Olecko czaruje gości urokliwym położeniem nad rzeką Legą, która malowniczo wypływa z jeziora, owiniętego wokół miasta niczym błękitna wstęga. Powietrze w tym rejonie należy do najczystszych w Polsce. Przyczyniło się do tego m.in. oddalenie regionu od ośrodków wielkomiejskich oraz bliskie położenie 4 puszczy: Augustowskiej, Rominckiej, Boreckiej i Piskiej. Atrakcyjne położenie oleckiej bazy sportowej w sąsiedztwie parku i jeziora przekłada się na doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorakich dyscyplin sportu.

 

Zawarte w cenie:

 

- zakwaterowanie i wyżywienie (Hotel Colosseum ul. Gołdapska 12 Olecko , pokoje 3/ 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym  / pierwszy posiłek- ciepła kolacja, ostatni- śniadanie; każdego dnia: śniadanie, drugie śniadanie- owoc lub bułka drożdżowa, obiad, kolacja ) 

- opieka wychowawców i trenerów

- opieka medyczna

- nauka gry w tenisa ( 4 godziny dziennie ) zakończona turniejem obozowym

- gry rekreacyjno sportowe

- korzystanie z obiektów sportowych MOSiRU

- wycieczki kajakowe ( dla starszych )

- wycieczki rowerowe ( rowery zabieramy ze sobą )

- zajęcia z ekologii ( zwierzęta naszych lasów, jak zachować się w lesie, jak zachować się gdy spotkamy na drodze żmiję... )

- plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika

- turniej w grach komputerowych ( x- box )

- ognisko, dyskoteki, zajęcia z savoir vivre’u

- ubezpieczenie NNW

 

Informacje dodatkowe dla rodziców:

 

- uczestnicy obozu będą mogli korzystać z telefonów komórkowych 5 dni przed zakończeniem turnusu, kontakt z dziećmi przez kierownika obozu.

- każde dziecko powinno posiadać kask na rower

- od tego roku nasi młodsi obozowicze będą zdobywać sprawności

- nasze obozy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty i Wychowania

- posiadamy licencję organizatora turystyki

 

Termin obozu:

 

07.07- 19.07.2019

 

Cena: 2.200

 

Zaliczkę w wysokości 1.000 pln/os wpłacamy w ciągu 14 dni od momentu rezerwacji płatne gotówką w recepcji klubu lub na numer konta : Jarosław Gogacz

07 1160 2202 0000 0000 1368 6602

Pozostałą kwota 1200 zł płatna do 15-06-2019 r.

 

Koszty dodatkowe:

 

- paint baall ( dla starszych )

- wycieczka na safari lub parku linowego

 

Dokonując rezerwacji prosimy Państwa o:

 

- zgłoszenie rezerwacji miejsca na obozie wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- dokonać przelew na konto lub wpłacić zaliczkę gotówką w recepcji klubu 1000 pln/os

- ściągnąć kartę obozową wraz z regulaminem ze strony www.obozy-tenisowe.pl ,

  wypełnić i odesłać skanu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  lub zostawić wypełnione w recepcji klubu