Obozy i kolonie

 

Charakterystyka obozu

Obozy tenisowo- sportowe dla dzieci i młodzieży organizowane w miejscowości Olecko, od wielu lat cieszą się dużą popularnością i przyciągają rzeszę młodych pasjonatów tenisa i sportu. Na naszym obozie trenerzy pracują z dziećmi do lat 10 na podstawie programu TENIS10. Jest to związane z przystąpieniem naszego klubu do programy Play & Stay. Nad bezpieczeństwem uczestników obozu czuwa wykwalifikowana kadra trenersko- pedagogiczna.Nasz obóz tenisowo- sportowy, to niezapomniane magiczne wakacje, złota opalenizna i przyjaźnie na wiele lat.

Dla kogo

Nasz obóz skierowany jest do dzieci i młodzieży, których pasją jest tenis i aktywne spędzanie czasu wolnego. Proponowana przez nas ilość zajęć tenisa oraz dodatkowe atrakcje sportowe tj.: kajaki, rowery, zajęcia na basenie , gry sportowo-rekreacyjne, ścianka wspinaczkowa , piłka nożna, gry terenowe, park linowy, safari, a od tego roku zajęcia z ekologii stanowią dużą atrakcję dla uczestników. W przypadku złej pogody, zajęcia sportowe odbywają się na nowoczesnej hali MOSiRU.

Aspekt pedagogiczny

W związku z tym, że jesteśmy nie tylko trenerami, ale również pedagogami, nasze podejście do każdego dziecka ma charakter podmiotowy i wychowawczy.

Miejscowość

Olecko leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Na rzeźbę terenu największy wpływ miały zlodowacenia, w efekcie czego charakteryzuje się on bardzo urozmaiconą rzeźbą. Obszar jest pagórkowaty – wzniesienia sięgają od 121 m npm. Olecko czaruje gości urokliwym położeniem nad rzeką Legą, która malowniczo wypływa z jeziora, owiniętego wokół miasta niczym błękitna wstęga. Powietrze w tym rejonie należy do najczystszych w Polsce. Przyczyniło się do tego m.in. oddalenie regionu od ośrodków wielkomiejskich oraz bliskie położenie 4 puszczy: Augustowskiej, Rominckiej, Boreckiej i Piskiej. Atrakcyjne położenie oleckiej bazy sportowej w sąsiedztwie parku i jeziora przekłada się na doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnorakich dyscyplin sportu.

Zawarte w cenie:

- zakwaterowanie i wyżywienie (Hotel Colosseum ul. Gołdapska 12 Olecko , pokoje 3/ 4 osobowe

z pełnym węzłem sanitarnym/ pierwszy posiłek- obiad, ostatni- śniadanie; każdego dnia

drugie śniadanie- owoc lub bułka drożdżowa )

- opieka wychowawców i trenerów

- opieka medyczna

- korzystanie z obiektów sportowych MOSiRU

- nauka gry w tenisa ( 4 godziny dziennie ) zakończona turniejem obozowym

- gry rekreacyjno sportowe

- wycieczki kajakowe ( dla starszych )

- wycieczki rowerowe

- zajęcia z ekologii ( zwierzęta naszych lasów, jak zachować się w lesie, jak zachować się gdy

spotkamy na drodze żmiję... )

- plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika

- turniej w grach komputerowych ( x- box )

- ognisko, dyskoteki, zajęcia z savoir vivre’u

- ubezpieczenie NNW

 

Informacje dodatkowe dla rodziców:

- na obóz wyjeżdżamy dnia 09.07 o godz. 9.00 spod naszego klubu tenisowego ( Brwinów ul.

Żwirowa 18 )

- z obozu wracamy 20.07 o godzinie 13.00 ( przyjeżdżamy również pod klub )

- uczestnicy obozu będą mogli korzystać z telefonów komórkowych 5 dni przed zakończeniem

turnusu ( w czasie poobiedniej siesty )

- każde dziecko powinno posiadać kask na rower

- każde dziecko powinno posiadać swój bidon na wodę

- na obóz zabieramy rowery, które przywozimy do klubu dzień przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu

do godziny 9.00.

- nasze obozy zgłoszone są do Kuratorium Oświaty i Wychowania

- posiadamy licencję organizatora turystyki

Termin obozu:    09.07- 20.07.2019

Wiek                     7- 17

Cena:                  2.350 pln

Zaliczkę w wysokości 1.000 pln/os wpłacamy w ciągu 14 dni od momentu zapisu w recepcji klubu 

na konto Jarosław Gogacz SNTC numer : 07 1160 2202 0000 0000 1368 6602

Wpłacając zaliczkę proszę dopisać: za kogo (imię i nazwisko uczestnik obozu)

Koszty dodatkowe:

- wycieczka na safari lub parku linowego ( 50 zł )

Dokonując rezerwacji prosimy Państwa o:

- przesłanie informacji o rezerwacji miejsca na obozie pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- dokonanie przelewu - 1000 pln/os

- ściągnięcie karty obozowej wraz z regulaminem, wypełnienie i odesłanie skanu na adres mailowy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednie zostawienie w recepcji klubu