Nasza kadra

J A R O S Ł A W      G O G A C Z

Absolwent AWF w Warszawie, licencjonowany trener tenisa II klasy PZT, pedagog, pasjonat pracy z dziećmi. Wychował Mistrzów Warszawy, Mistrzów Województwa oraz czołowych zawodników na listach PZT.

Jest odpowiedzialny za szkolenie zawodników sekcji sportowej, dziewczynek i chłopców. Posiada także wieloletnie doświadczenie w szkoleniu indywidualnym i grupowym na poziomie rekreacyjnym. Organizator obozów i kolonii tenisowych. Uczestnik wielu konferencji i sympozjów szkoleniowych.

 

 

A G N I E S Z K A     J A S I U N

„Moja przygoda z tenisem zaczęła się w wieku 3 lat. Pierwsze kroki na korcie stawiałam w rodzinnym Pruszkowie. Wielokrotnie zdobywałam złote medale w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych w kategoriach wiekowych do 10, 12, 14, 16 i 18 lat. Zdobywałam medale mistrzostw Polski. Startowałam w wielu turniejach międzynarodowych, wygrałam turniej w Bibione oraz reprezentowałam Polskę na Mistrzostwach Świata w Paryżu. W prestiżowym turnieju Tennis Europe Tomaszewski Cup wywalczyłam brązowy medal.

Po zakończeniu kariery zawodniczej, zostałam w tenisowej rodzinie i rozpoczęłam, pracę jako trener. Pracowałam z młodymi, obiecującymi zawodnikami Klubu Tenisowego Legia Warszawa. By wiedzieć, jak lepiej dotrzeć do młodych sportowców, studiuję psychologię. Chciałabym przekazać moje doświadczenie i podzielić się moją pasją i umiejętnościami z kolejnymi adeptami tenisa.”