Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 4

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w wewnętrznej lidze.

Uczestnicy o podobnych umiejętnościach grają w swoich grupach.

Zwycięzcy grupy awansują do wyższej grupy.

Koszt meczu 25 zł/h/osoba, do rozegrania 16 meczy do 20 maja 2018r.

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska   |     GRUPA pomarańczowa   |    GRUPA czerwona   |     GRUPA czarna   |     GRUPA fioletowa 

 REGULAMIN

miejsca 1 - awans; miejsce 2 - awans; miejsce 3 - pozostaje; miejsce 4 - spadek; miejsce 5 - spadek; miejsce 6 - spadek;

 

 GRUPA zielona R - IV

  grupa zielona Kucharski    Czuraj      Szadkowski    Jaszczyszyn   Szolc  

 Piotr

Kucharski

  

wynik

 

wynik

2:0

22-04-2018 

wynik

 

wynik

 

   tydzień meczu        

Grzegorz

Czuraj 

wynik

 

  

wynik

 2:1

3-05-2018

wynik

 2:0

29-04-2018

wynik

0:2

21-04-2018 

  tydzień meczu         

Maciej

Szadkowski 

wynik

0:2

22-04-2018 

wynik

 1:2

3-05-2018

  

wynik

 

wynik

 0:2

29-04-2018

  tydzień meczu         

Igor

Jaszczyszyn 

wynik

 

wynik

 0:2

 29-04-2018 

wynik

 

  

wynik

 

  tydzień meczu         

Marcin

Szolc 

wynik

 

wynik

2:0

21-04-2018 

wynik

2:0

29-04-2018 

wynik

 

  
  tydzień meczu         

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
 Piotr Kucharski 2  2  0 4
 Grzegorz Czuraj  5  4  3 1
 Maciej Szadkowski  3  1  6 3
 Igor Jaszczyszyn 1  0  2 5
 Marcin Szolc 4  4  0 2

 

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska R - IV

grupa niebieska  Filochowski    Latoszek  Wójcik   Górski   Jedynak 

 Maciej

Filochowski

  

wynik

 

 

wynik

 2:0

 8-05-2018 

wynik

0:2 

 4-05-2018 

wynik

0:2 

25-05

   tydzień meczu        

 Maciej

Latoszek

wynik

 

 

  

wynik

 

 

wynik

 0:2

 walkower

wynik

 0:2

 walkower

  tydzień meczu         

 Robert

Wójcik

wynik

0:2 

 8-05-2018

wynik

 

 

  

wynik

 0:2

 21-05-2018

wynik

 0:2

 26-05

  tydzień meczu         

Krzysztof

Górski 

wynik

2:0

4-05-2018

wynik

 2:0

walkower

wynik

2:0

21-05-2018

  

wynik

 2:0

4-06-2018

  tydzień meczu         

Jacek

Jedynak 

wynik

2:0

25-05-2018 

wynik

 2:0

walkower

wynik

2:0

26-05-2018 

wynik

 0:2

4-06-2018

  
  tydzień meczu         

 

  imię / nazwisko punkty        

sety

wygrane

sety

przegrane

       miejsce
Maciej Filochowski 4 2 4 3
Maciej Latoszek 0 0 4 5
Robert Wójcik 3 0 6 4
Krzysztof Górski 8 8 0 1
Jacek Jedynak 7 6 2 2

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA pomarańczowa R - IV

gr. pomarańczowa Słomiński Krygier     Kosmalski Ignatiuk Kaczanowski

Grzegorz

Słomiński 

  

wynik

 

 

wynik

 0:6

 walkower

wynik

 

 

wynik

 4:6

14-05-2018 

   tydzień meczu        

Patryk

Krygier 

wynik

 

 

  

wynik

 7:5

 25-04-2018

wynik

 6:4

14-04-2018

wynik

 6:2

19-05-2018

  tydzień meczu         

Krzysztof

Kosmalski 

wynik

 

 

wynik

 5:7

 25-04-2018 

  

wynik

 4:6

8-06-2018

wynik

 

 

  tydzień meczu         
Jarosław Ignatiuk 

wynik

 6:0

walkower

wynik

4:6 

 14-04-2018

wynik

6:4 

8-06-2018

  

wynik

6:0 

26-05-2018

  tydzień meczu         

 Robert

Kaczanowski

wynik

 6:4

 14-05-2018

wynik

 2:6

19-05-2018

wynik

 

 

wynik

0:6 

26-05-2018

  
  tydzień meczu         

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
Grzegorz Słomiński 1  4 12 5
Patryk Krygier 6 19 11 2
Krzysztof Kosmalski 2 9 13 4
Jarosław Ignatiuk 7 22 10 1
Robert Kaczanowski 4 8 16 3

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 GRUPA czerwona R IV

  grupa czerwona 

Gładkowski  Ufnalowski   Pytel   Engel   Chechłacz 

Kornel

Gładkowski 

  

wynik

 

wynik

  

wynik

  

wynik

 2:6

 29-04-2018 

   tydzień meczu        

Łukasz

Ufnalowski 

wynik

 

  

wynik

  

wynik

 

wynik

 

  tydzień meczu         

Marcin

Pytel 

wynik

 

wynik

 

  

wynik

 

wynik

  

  tydzień meczu         

Maciej

Engel 

wynik

 

wynik

 

wynik

 

  

wynik

 

  tydzień meczu         

Krzysztof

Chechłacz 

wynik

6:2

 29-09-2018 

wynik

 

wynik

 

wynik

 

  
  tydzień meczu         

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
 Gładkowski 1  2 6
 Ufnalowski        
 Pytel        
 Engel        
 Chechłacz 2 6 2 1

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 GRUPA czarna  R - IV

  grupa  CZARNA 

Kuźmiński Grześkowiak Czajka Eastick Stański Jakubowski

Mikołaj

Kuźmiński 

            
   tydzień meczu          

Artur

Grześkowiak 

            
  tydzień meczu           

Marcin

Czajka 

            
  tydzień meczu           

Daniel

Eastick 

            
  tydzień meczu           

Bartosz

Stański 

            
  tydzień meczu           

Tomasz

Jakubowski 

         
tydzień meczu          

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
Mikołaj Kuźmiński        
Artur Grześkowiak        
Marcin Czajka         
Daniel Eastick         
Bartosz Stański         
Tomasz Jakubowski         

 

miejsce 1 - awans  / miejsce 2 - awans  / miejsce 3 - awans  / miejsce 4 - spadek  / miejsce 5 - spadek 

 

 GRUPA Fioletowa  R - IV

grupa FIOLETOWA  Pawlak Kostrzewska Podgórska Czajka Jagosz

Bogumiła

Pawlak 

  

wynik

 

wynik

 

wynik

 

wynik

 

   tydzień meczu        

Anna

Kostrzewska

wynik

 

  

wynik

 

wynik

6:0

20-04-2018

wynik

 

  tydzień meczu         

Jolanta

Podgórska 

wynik

 

wynik

 

  

wynik

 

wynik

 

  tydzień meczu         

Paulina

Czajka 

wynik

 

wynik

0:6

20-04-2018 

wynik

 

  

wynik

 

  tydzień meczu         

Izabela

Jagosz-Kuchta 

wynik

 

wynik

 

wynik

 

wynik

  

  
  tydzień meczu         

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
Bogumiła Pawlak          
Anna Kostrzewska 2 6 0 1
Jolanta Podgórska         
Paulina Czajka  1  0 6 2
Izabela Jagosz         

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 Regulamin Ligi Tenisowej SNTC Brwinów sezon zima 2017/2018

  1. Organizatorem Ligi jest SNTC tennis club Brwinów.
  2. Wszystkie  mecz muszą być rozgrywana na kortach klubu SNTC Brwinów.
  3. Liga  jest  stworzona  dla  tenisistek  i  tenisistów  amatorów,  którzy  przydzieleni zostaną do oddzielnych 5-cio osobowych grup.
  4. Dnia 8.10.2017 odbędzie  się  losowanie  do  grup  i  zostanie  ustalony  kalendarz spotkań grupowych z podziałem kto z kim gra w danym tygodniu.
  5. Rozgrywki trwają od 8.10.2017 do 31.05.2018 podzielone są na 4 rundy:
    • runda 1 od 09.10.2017 do 12.11.2017
    • runda 2 od 20.11.2017 do 13.01.2018
    • runda 3 od 05.02.2017 do 11.03.2018
    • runda 4 od 09.04.2018 do 20.05.2018
  6. Opłaty:
    • wpisowe 100 zł za udział w lidze płatne do dnia losowania
    • opłata  za  kort 50 zł/h meczu gracze ponoszą proporcjonalnie
    • całą opłatę za kort ponosi uczestnik oddający mecz walkowerem
  7. Punktacja:
    • zwycięstwo – 2 punkty
    • przegrana lub krecz – 1 punkt
    • walkower – 0 puntów (wynik 0:6)
  8. Mecze  będą rozgrywane:
    • systemem każdy z każdym w grupie
    • jeden set , przy stanie 6:6 te-brek do 7 punktów
    • jeden mecz w tygodniu w rundzie
    • tydzień  rozegrania  meczu  podaje  klub,  gracze  ustalają  dzień  i  godzinę, zgłaszając termin do recepcji klubu
    • brak ustalenia terminu przez graczy skutkuje ustaleniem terminu przez klub, na niedzielę godz.10.00 lub 11.00 w wyznaczonym tygodniu meczu.
    • bez udziału sędziego i własnymi piłkami uczestników
    • w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut lub odwołania meczu w tym samym dniu przysługuje drugiemu uczestnikowi walkower
    • kreczujący zawodnik zachowuje ilość wygranych gemów oraz 1 punkt
  9. Zasady ustalenia kolejności w grupach:
    • ilość punktów
    • stosunek wygranych do przegranych gemów
    • bezpośredni mecz
  10. Dwóch  pierwszych  uczestników  grupy  awansuje  do  wyższej  grupy  (z  wyjątkiem najwyższej) dwóch  ostatnich  spada  do niższej  grupy.  Po pierwszej  rundzie  awans do  najwyższej  grupy  uzyskują  zwycięzcy  grup,  oraz  uczestnicy  z  2  miejsca  z najwyższą  ilością  punktów,  przy  równej  ilości  punktów  najwyższym  stosunkiem wygranych gemów, losowanie, 3 miejsca analogicznie jak drugie miejsca.
  11. Uczestnik  bierze  udział  w  rozgrywkach  na  własne  ryzyko  i  odpowiedzialność, przyjmuje do wiadomości niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.
  12. Interpretacja  regulaminu oraz rozstrzyganie sporów należy do organizatora.