• kort otwarty - mączka ceglana

    KORTY BRWINÓW

    kort otwarty - mączka ceglana

  • kort w hali - nawierzchnia twarda

    KORTY GRODZISK

    kort w hali - nawierzchnia twarda

  • kort w hali - canada tenn

    KORTY BRWINÓW

    kort w hali - canada tenn

  • kort otwarty - mączka ceglana

    KORTY BRWINÓW

    kort otwarty - mączka ceglana

  • kort otwarty - mączka ceglana

    KORTY GRODZISK

    kort otwarty - mączka ceglana

Liga Tenisowa SNTC Brwinów - RUNDA 1

Serdecznie zapraszamy tenisistki i tenisistów do udziału w wewnętrznej lidze.

Uczestnicy podzieleni zostaną na grupy o podobnych umiejętnościach.

Zwycięzcy grupy awansują do wyższej ligi.

Koszt meczu 25 zł/h/osoba, do rozegrania 16 meczy do 20 maja 2018r.

 

 GRUPA zielona   |    GRUPA niebieska   |    GRUPA pomarańczowa   |    GRUPA czerwona   |    GRUPA czarna  |    GRUPA żółta 

REGULAMIN

miejsca 1 - awans do grupy A; m 2 do B; m 3 do C; m 4 do D; m 5 do E

 

 GRUPA zielona

  grupa zielona  P. Kucharski    S. Bidziński    I. Jaszczyszyn   Ł. Ufnalewski     K. Górski    

 Piotr

Kucharski

  

wynik

6:0

13-10-2017

wynik

6:3

15-11-2017

wynik

6:0

22-10-2017

wynik

6:3

14-11-2017 

   tydzień meczu 41   44  42  43

Sławomir

Bidziński 

wynik

0:6

13-10-2017

  

wynik

0:6

 18-11-2017

wynik

5:7

30-10-2017

wynik

0:6

 12-10-2017

  tydzień meczu  41   45  43 44

Igor

Jaszczyszyn 

wynik

3:6

15-11-2017

wynik

6:0

 18-11-2017

  

wynik

6:0

 5-11-2017

wynik

4:6

 10-10-2017

  tydzień meczu   44  45 41 42

Łukasz

Ufnalewski 

wynik

0:6

22-10-2017

wynik

7:5

30-10-2017

wynik

0:6

5-11-2017

  

wynik

1:6

11-11-2017

  tydzień meczu   42  43 41  45

Krzysztof

Górski 

wynik

3:6

 14-11-2017

wynik

6:0

 12-10-2017

wynik

6:4

 10-10-2017

wynik

6:1

11-11-2017

  
  tydzień meczu   43  44 42  45

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
P. Kucharski  8 24   6 1
S. Bidziński  4  5 25 5
I. Jaszczyszyn  6 19 12 3
Ł. Ufnalowski  5  8 23 4
K. Górski  7 21 11 2

 

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA niebieska

grupa niebieska    P. Krygier     M. Cybulski    M. Szadkowski    K.Gładkowski  M. Kuźmiński 

 Patryk

Krygier

  

wynik

0:6

13-10-2017

wynik

5:7

28-10-2017

wynik

0:6

22-10-2017

wynik

7:6

11-11-2017

   tydzień meczu 41   44  42  43

Marek

Cybulski 

wynik

6:0

13-10-2017

  

wynik

6:4

6-11-2017

wynik

6:3

29-10-2017

wynik

6:4

28-10-2017

  tydzień meczu  41   45  43 44

Maciej

Szadkowski

wynik

7:5

28-10-2017

wynik

4:6

6-11-2017

  

wynik

6:2

5-11-2017

wynik

6:3

15-10-2017

  tydzień meczu   44  45 41 42

Kornel

Gładkowski 

wynik

6:0

22-10-2017

wynik

3:6

29-10-2017

wynik

2:6

 5-11-2017

  

wynik

4:6

 12-11-2017

  tydzień meczu   42  43 41  45

Mikołaj

Kuźmiński 

wynik

6:7

 11-11-2017

wynik

4:6

28-10-2017

wynik

3:6

15-10-2017

wynik

6:4

12-11-2017

  
  tydzień meczu   43  44 42  45

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
P. Krygier  5 12 25 5
M.Cybulski  8 24 11 1
M. Szadkowski  7 23 16 2
K. Gładkowski  5 15 18 3
M. Kuźmiński  5 19 23 4

 

miejsce 1 - awans / miejsce 2 - awans / miejsce 3 - pozostaje / miejsce 4 - spadek / miejsce 5 - spadek

 

 GRUPA pomarańczowa

gr. pomarańczowa     M. Szolc      A. Rosłoniec   G. Słomiński     M. Pytel      R Wójcik   

Marcin

Szolc

  

wynik

3:6

22-10-2017

wynik

6:0

8-11-2017

wynik

6:0

21-10-2017

wynik

6:1

28-10-2017

   tydzień meczu 41   44  42  43

Adam

Rosłoniec 

wynik

6:3

22-10-2017

  

wynik

6:2

7-11-2017

wynik

6:1

5-11-2017

wynik

6:4

21-10-2017

  tydzień meczu  41   45  43 44

Grzegorz

Słomiński 

wynik

0:6

8-11-2017

wynik

2:6

7-11-2017

  

wynik

7:5

2-11-2017

wynik

2:6

15-10-2017

  tydzień meczu   44  45 41 42

Marcin

Pytel

wynik

0:6

21-10-2017

wynik

1:6

5-11-2017

wynik

5:7

2-11-2017

  

wynik

0:6

 18-11-2017

  tydzień meczu   42  43 41  45

Robert

Wójcik 

wynik

1:6

28-10-2017

wynik

4:6

21-10-2017

wynik

6:2

15-10-2017

wynik

6:0

2017-11-18 

  
  tydzień meczu   43 44 42  45

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
M. Szolc  7 21  7 2
A. Rosłoniec 8 24 10 1
G. Słomiński 5 11 23 4
M. Pytel  4  6 25 5
R. Wójcik  6 17 14 3

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 GRUPA czerwona

  grupa czerwona 

 G. Czuraj   C. Czyżkowski  M. Filochowski  K. Kosmalski  T. Jakubowski

 Grzegorz

Czuraj

  

wynik

6:1

14-10-2017

wynik

6:3

31-10-2017

wynik

6:0

16-10-2017

wynik

6:0

23-10-2017

   tydzień meczu 41   44  42  43

Czarek

Czyżkowski 

wynik

1:6

14-10-2017

  

wynik

0:6

25-10-2017

wynik

4:6

 11-10-2017

wynik

6:3

15-11-2017

  tydzień meczu  41   45  43 44

Maciej

Filochowski 

wynik

3:6

31-10-2017

wynik

6:0

25-10-2015

  

wynik

6:1

19-10-2017

wynik

6:0

7-11-2017

  tydzień meczu   44  45 41 42

Krzysztof

Kosmalski 

wynik

0:6

16-10-2017

wynik

6:4

11-10-2017

wynik

1:6

19-10-2017

  

wynik

6:3

17-11-2017 

  tydzień meczu   42  43 41  45

 Tomasz

Jakubowski 

wynik

0:6

 16-10-2017 

wynik

3:6

 15-11-2017

wynik

0:6

7-11-2017

wynik

3:6

 17-11-2017

  
  tydzień meczu   43 44 42  45

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy 

przegrane

       miejsce
G. Czuraj 8 24  4 1
C. Czyżkowski 5 11 21 4
M. Filochowski 7 21  7 2
K. Kosmalski  6 13 19 3
T. Jakubowski 4 6 24 5

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 GRUPA czarna

grupa czarna  D. Eastick   J. Jedynak M. Engel M. Latoszek A.Grześkowiak 

 Daniel

Eastick

  

wynik

1:6

21-10-2017

wynik

0:0

 

wynik

3:6

31-10-2017

wynik

0:0

 

   tydzień meczu 41   44  42  43

Jacek

Jedynak 

wynik

6:1

21-10-2017

  

wynik

6:0

4-11-2017

wynik

4:6

 10-10-2017

wynik

6:2

 29-10-2017

  tydzień meczu  41   45  43  44

Maciej

Engel 

wynik

0:0

 

wynik

0:6

4-11-2017

  

wynik

4:6

17-10-2017

wynik

6:1

17-11-2017

  tydzień meczu   44  45 41  42

Maciej

Latoszek

wynik

6:3

31-10-2017

wynik

6:4

10-10-2017 

wynik

6:4

17-10-2017

  

wynik

6:2

4-11-2017

  tydzień meczu   42  43 41  45

Artur

Grześkowiak

wynik

0:0

 

wynik

2:6

 29-10-2017

wynik

 1:6

17-11-2017 

wynik

2:6

4-11-2017

  
  tydzień meczu   43 44 42  45

 

  imię / nazwisko punkty        

gemy

wygrane

gemy

przegrane

       miejsce
D. Eastick 2  4 12 5
J. Jedynak  7 22  9 2
M. Engel  4  10 13 3
M. Latoszek 8 24 13 1
 A. Grześkowiak 3  5 18 4

 

miejsce 1 - awans a / miejsce 2 - awans b / miejsce 3 - awans c / miejsce 4 - spadek d / miejsce 5 - spadek e

 

 Regulamin Ligi Tenisowej SNTC Brwinów sezon zima 2017/2018

  1. Organizatorem Ligi jest SNTC tennis club Brwinów.
  2. Wszystkie  mecz muszą być rozgrywana na kortach klubu SNTC Brwinów.
  3. Liga  jest  stworzona  dla  tenisistek  i  tenisistów  amatorów,  którzy  przydzieleni zostaną do oddzielnych 5-cio osobowych grup.
  4. Dnia 8.10.2017 odbędzie  się  losowanie  do  grup  i  zostanie  ustalony  kalendarz spotkań grupowych z podziałem kto z kim gra w danym tygodniu.
  5. Rozgrywki trwają od 8.10.2017 do 31.05.2018 podzielone są na 4 rundy:
    • runda 1 od 09.10.2017 do 12.11.2017
    • runda 2 od 20.11.2017 do 13.01.2018
    • runda 3 od 05.02.2017 do 11.03.2018
    • runda 4 od 09.04.2018 do 20.05.2018
  6. Opłaty:
    • wpisowe 100 zł za udział w lidze płatne do dnia losowania
    • opłata  za  kort 50 zł/h meczu gracze ponoszą proporcjonalnie
    • całą opłatę za kort ponosi uczestnik oddający mecz walkowerem
  7. Punktacja:
    • zwycięstwo – 2 punkty
    • przegrana lub krecz – 1 punkt
    • walkower – 0 puntów (wynik 0:6)
  8. Mecze  będą rozgrywane:
    • systemem każdy z każdym w grupie
    • eden set , przy stanie 6:6 te-brek do 7 punktów
    • jeden mecz w tygodniu w rundzie
    • tydzień  rozegrania  meczu  podaje  klub,  gracze  ustalają  dzień  i  godzinę, zgłaszając termin do recepcji klubu
    • brak ustalenia terminu przez graczy skutkuje ustaleniem terminu przez klub, na niedzielę godz.10.00 lub 11.00 w wyznaczonym tygodniu meczu.
    • bez udziału sędziego i własnymi piłkami uczestników
    • w przypadku spóźnienia powyżej 15 minut lub odwołania meczu w tym samym dniu przysługuje drugiemu uczestnikowi walkower
    • kreczujący zawodnik zachowuje ilość wygranych gemów oraz 1 punkt
  9. Zasady ustalenia kolejności w grupach:
    • ilość punktów
    • stosunek wygranych do przegranych gemów
    • bezpośredni mecz
  10. Dwóch  pierwszych  uczestników  grupy  awansuje  do  wyższej  grupy  (z  wyjątkiem najwyższej) dwóch  ostatnich  spada  do niższej  grupy.  Po pierwszej  rundzie  awans do  najwyższej  grupy  uzyskują  zwycięzcy  grup,  oraz  uczestnicy  z  2  miejsca  z najwyższą  ilością  punktów,  przy  równej  ilości  punktów  najwyższym  stosunkiem wygranych gemów, losowanie, 3 miejsca analogicznie jak drugie miejsca.
  11. Uczestnik  bierze  udział  w  rozgrywkach  na  własne  ryzyko  i  odpowiedzialność, przyjmuje do wiadomości niniejszy regulamin i zobowiązuje się go przestrzegać.
  12. Interpretacja  regulaminu oraz rozstrzyganie sporów należy do organizatora.